O mě

Jmenuji se Pavel Zítek, narodil jsem se v roce 1970 v Plzni, kde žiji a pracuji. Po letech praxe, zkušeností a studií zaměřeným na lidské tělo a problémy s tím spjaté se řídím tím, že nelze odstraňovat pouhé následky- bolesti a zdravotní problémy, ale především hledat příčinu našich potíží.

Naše tělo je vzájemně propojeno, vše se vším souvisí a tak je nutno k tomu přistupovat.

Při své praxi se snažím využívat prvků a znalostí Dornovy metody, technik dle W. Penzela či blahodárného ošetření a účinku meridiánových drah.

Masáž je považována za nejstarší a nejpřirozenější způsob léčby. Pokud je postavena v souladu s principy Dornovy metody tak je nejenom léčebná ale i účinná. Pokud její pozitivní účinky dokážeme prodloužit díky kineziotapingu, tak je to pro dobro nás i našeho těla. Přidáme-li k tomu správně sestavenou a vyváženou pestrou výživu postavenou na základních pilířích zdravého stravování jsme zase o krok blíže. Když se nám navíc podaří zajistit energetickou rovnováhu těla prostřednictvím harmonizačních meridiánových masáží, podpořenou přírodními produkty- bylinkami, tinkturami či kvalitními extrakty je to pak nejlepší co tělu můžeme dopřát, neboť dostává jak dovnitř tak i vně to nej co si zaslouží a po čem dosud marně volalo....po odpočinku, po harmonizaci, po rovnováze.